DERBY OTWOCKA

W sobotę 7 kwietnia na stadionie w Wólce Mlądzkiej zostanie rozegrany mecz na który czekają wszyscy kibice piłki nożnej w Otwocku!

KS VULCAN - OKS START OTWOCK

To już drugie derby miasta Otwocka, ale pierwsze w roli gospodarza. W pierwszym meczu na wyjeździe wygraliśmy 0:1 po golu Igora Retmaniaka. Zespół z Otwocka w zeszłym sezonie występował w IV lidze, niestety w związku z problemami musiał wycofać się z rozgrywek po rundzie jesiennej i został zdegradowany do A-klasy. W nowej klasie rozgrywkowej Start Otwock zbudował drużynę z młodych chłopaków występujących w juniorach i drugim zespole. Do tej pory udało im się wygrać 5 meczów i 3 zremisować, zdobyli 18 pkt. w 14 meczach, zajmują obecnie 8 miejsce w tabeli. W ostatnim meczu wygrali z Borem Regut 3:1. OKS traci ogólnie mało bramek (23) jest to drugi wynik wśród ligowców, ma za to problem ze strzelaniem bramek, zdobył do tej pory 20 i jest to najsłabszy wynik (w tym walkower 3:0 z Polonią iI Warszawa), bilans wyjazdowy też nie jest za specjalny (8 - 12).

W sobotę o 16:30 zapełnijmy stadion tak, aby naszym piłkarzom dodać mocy i zagrzać ich do zwycięstwa!

ZAWSZE WALKA!!!